NMS2001-I valdymo blokas
Trumpas aprašymas:
Detektoriaus tipas:Linijinis šilumos detektorius su fiksuota aliarmo temperatūra
Darbinė įtampa:24 V nuolatinė srovė
Leistinas įtampos diapazonas:20 V–28 V nuolatinė srovė
Budėjimo srovė≤60 mA
Signalizacijos srovė≤80 mA
Pavojaus signalo atstatymas:Atjungimo atstatymas
Būsenos indikacija:
1. Stabilus maitinimas: mirksi žalias indikatorius (dažnis apie 1 Hz)
2. Įprastas veikimas: žalias indikatorius nuolat šviečia.
3. Fiksuotos temperatūros gaisro signalizacija: nuolat šviečia raudonas indikatorius
4. Gedimas: Nuolat šviečia geltonas indikatorius
Darbinė aplinka:
1. Temperatūra: –10 °C – +50 °C
2. Santykinė drėgmė ≤95%, be kondensacijos
3. Išorinio apvalkalo apsaugos klasė: IP66
Produkto informacija
NMS2001-I gali nuolat ir nepertraukiamai stebėti aptiktos zonos gaisro signalizaciją, nutrūkusią grandinę ir trumpąjį jungimą bei rodyti visus duomenis šviesos indikatoriuje. NMS2001-I turi gaisro signalizacijos blokavimo funkciją, todėl jį reikia paleisti iš naujo išjungus ir įjungus maitinimą. Atitinkamai, gedimo signalizacijos funkcija gali būti automatiškai nustatyta iš naujo pašalinus gedimą. NMS2001-I maitinamas 24 V nuolatine srove, todėl atkreipkite dėmesį į maitinimo įtampą ir maitinimo laidą.
NMS2001-I savybės
♦ Plastikinis korpusas:Atsparumas cheminiams medžiagoms, senėjimui ir smūgiams;
♦ Apsaugos klasė: IP66
♦ Su LCD ekranu galima rodyti įvairią nerimą keliančią informaciją
NMS2001-I formos profilis ir prijungimo instrukcija:
1 pav. NMS2001-I formos profilis
Montavimo instrukcija
21323
2 lentelė. Valdymo bloko gnybtų prijungimas
DL1,DL2: 24 V nuolatinės srovės maitinimo šaltinis,nepolinis ryšys